Mistrzostwa MZSS
Dodane przez Mario31m dnia Styczeń 11 2016 18:21:23

W dniach 12-13.12.2015 Roku odbyły się otwarte mistrzostwa małopolskiego związku strzelectwa sportowego, w których braliśmy udział bardzo liczną grupą....


Rozszerzona zawartość newsa

W dniach 12-13.12.2015 Roku odbyły się otwarte mistrzostwa małopolskiego związku strzelectwa sportowego, w których braliśmy udział bardzo liczną grupą. W pierwszy dzień strzelali karabiniarze: Dominika Jagła, Sylwia Wesołek, Kamil Giemza oraz Jakub Skrężyna. Osiągnęli oni miejsca w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach wiekowych. Sylwia-10, Dominika-8 natomiast Kamil-6, Kuba-8. Kolejnego dnia w swoich konkurencjach zmagali się pistoleciarze: Aleksandra Wójcik, Dagmara Walczyk, Monika Gruszczak, Magdalena Komenda oraz Kamil Łuczywo. Oni również uzyskali wysokie miejsca w swych kategoriach: Ola-6, Dagmara-4, Monika-3, Magda-2, Kamil-4. Emocji nie brakowało zwłaszcza wtedy, gdy zawodniczki z naszego klubu: Magda Komenda, Monika Gruszczak, Aleksandra Wójcik i Dagmara Walczyk dostały się do finału mistrzostw. Wtedy emocje sięgnęły zenitu a stres dawał się we znaki. W końcu po emocjonujących finałach, nasz klub zdobył cztery miejsca od pierwszego do czwartego. Nigdy wcześniej w historii tych zawodów nie konkurowały ze sobą zawodniczki z jednego klubu o najwyższe miejsca na podium. Wynik końcowy wywołał w nas ogromny szok a zarazem szczęście! Okazało się, że miejsca od pierwszego do czwartego były nasze.

. Wyniki końcowe były następujące: Monika Gruszczak- miejsce pierwsze, Magdalena Komenda-miejsce drugie, Dagmara Walczyk- miejsce trzecie, Aleksandra Wójcik- miejsce czwarte.

Życzymy powodzenia i sukcesów na kolejnych zawodach!!! Mrugnięcie